Abszolut  kaba 1 nyh  kaba 2 össz
           
1 Szikszai Bészi 40 0 30 70
2 Tóth József 20 0 40 60
3 Gyurkó Tibor 30 0 16 46
4 Kiss Norbert 16 15 6 37
5 Apponyi Gergő 0 8 20 28
6 Taskó Rodrigó 24 0 0 24
7 Gindeli Balázs 0 0 24 24
8 ifj Nagy Lajos 0 20 0 20
9 Géczy Tamás 12 0 0 12
10 Kapros Viktor 0 12 0 12
11 Szőllősi Tamás 0 0 12 12
12 Veres Balázs 0 10 0 10
13 Balogh Zoltán 8 1 0 9
14 Kövér Bence 2 6 0 8
15 Pristyák Dávid 0 0 8 8
16 Békési Lajos 6 0 0 6
17 Szilágyi Richárd 4 0 0 4
18 Szaláczi László 0 4 0 4
19 Mányi László 0 0 4 4
20 Hollósi Tamás 0 3 0 3
21 Halász Tibor 0 2 0 2
22 Barna Róbert 0 0 2 2
           
           
  1.kategória /licences        
           
1 Szikszai Bészi 20 0 12 32
2 Tóth József 12 0 20 32
3 Szilágyi Richard 6 0 8 14
4 Kerezsi Tibor 0 4 6 10
5 Veres Balázs 0 10 0 10
6 Géczy Tamás 8 0 0 8
7 Dudás István Márton 0 6 0 6
8 Széll István 4 0 0 4
           
  2.kategória /3001ccm felett      
           
1 Gyurkó Tibor 12 0 12 24
2 Taskó Rodrigó 20 0 0 20
3 Gindeli Balázs 0 0 20 20
4 Támcsu Zoltán 8 1 4 13
5 Nagy Norbert 6 4 0 10
6 ifj Nagy Lajos 0 10 0 10
7 Pristyák Dávid 0 2 8 10
8 Kaszás Tibor 0 0 6 6
9 Hollósi Tamás 0 6 0 6
10 Tasi Imre 4 0 0 4
11 Vonza Tibor 0 3 0 3
12 Széll István 2 0 0 2
13 Taskó Attila 0 0 2 2
           
  3.kategória/2001-3000 ccm      
           
1 Szőllősi Tamás 12 0 20 32
2 Kiss Norbert 20 10 0 30
3 Apponyi Gergő 8 6 12 26
4 Pristyák Dávid 6 0 6 12
5 Mányi László 0 1 8 9
6 Szabó Ádám 4 0 0 4
7 Támcsu Zoltán 2 2 0 4
8 Tóth Zoltán 0 4 0 4
9 Kovács László 0 0 4 4
10 Magyar András 0 3 0 3
11 Pálfi Dávid 0 0 2 2
           
  4.kategória/1601-2000 ccm      
           
1 Balogh Zoltán 20 3 8 31
2 Mányi László 6 2 20 28
3 Szilágyi Richárd 12 0 12 24
4 Kövér Bence 0 10 6 16
5 Erdős Zoltán 8 0 4 12
6 Balogh Félix 4 0 2 6
7 Szaláczi László 0 6 0 6
8 Halász Tibor 0 4 0 4
9 Papp Gábor 2 0 0 2
10 Mezei Marcell 0 1 0 1
           
           
  5.kategória/0-1600 ccm        
           
1 Békési Lajos 20 6 0 26
2 Barna Róbert 0 3 20 23
3 Kapros Viktor 12 10 0 22
4 Vass Árpád 0 4 8 12
5 Bíró Balázs 0 0 12 12
6 PányaPéter 6 0 4 10
7 Gellén Ferenc 8 0 0 8
8 Kövér László 0 0 6 6
9 Bráner János 4 0 0 4
10 Nagy Péter 0 2 2 4
11 Reiman Zoltán 2 0 0 2
12 Dudás István Márton 0 1 0 1
           
           
  X.kategória /felnevezettek        
           
1 Szikszai Bészi 20 0 12 32
2 Tóth József 6 0 20 26
3 Gyurkó Tibor 12 0 4 16
4 Kiss Norbert 4 6 2 12
5 ifj Nagy Lajos 0 10 0 10
6 Apponyi Gergő 0 3 6 9
7 Taskó Rodrigó 8 0 0 8
8 Gindeli Balázs 0 0 8 8
9 Veres Balázs 0 4 0 4
10 Kövér Bence 2 0 0 2
11 Kapros Viktor 0 2 0 2
           
  Lada Cup        
           
1 Tóth József 20 0 20 40
2 Gellén Ferenc 12 0 0 12
3 Kövér László 0 0 12 12
4 Szaláczi László 0 10 0 10
5 Kerezsi Tibor 0 1 8 9
6 Bráner János 8 0 0 8
7 Reiman Zoltán 6 0 0 6
8 Bálega Tamás 0 0 6 6
9 Dudás István Márton 0 6 0 6
10 Bráner János 1 4 0 0 4
11 Béke Imre 0 0 4 4
12 Vonza Tibor 0 4 0 4
13 Lippai Tamás 0 3 0 3
14 Szabó János 2 0 0 2
15 Bődi Sándor 0 0 2 2
16 Márton Ferenc 0 2 0 2
           
  BMW Cup        
           
1 Szikszai Bészi 20 0 20 40
2 Kiss Norbert 12 6 4 22
3 Apponyi Gergő 0 4 12 16
4 Balogh Zoltán 8 3 0 11
5 Szőllősi Tamás 2 0 8 10
6 ifj Nagy Lajos 0 10 0 10
7 Pristyák Dávid 0 1 6 7
8 Szilágyi Richárd 6 0 0 6
9 Szikszai Zoltán 4 0 0 4
10 Mányi László 0 0 2 2
11 Nagy Norbert 0 2 0 2

 

Top
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Törölheti és letilthatja az összes sütit ezen a weboldalon, viszont a weboldal egy része emiatt nem fog megfelelően működni. Részletes információ a sütikről. More details…